BRONEM® - O nás

Motto

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Vždy klademe důraz na to, aby naše práce byla vždy kvalitně odvedená a náš zákazník byl spokojený. Profesionálním přístupem ke každé zakázce jsme si vybudovali pověst spolehlivého partnera.

Bronislav Něměc - fyzická osoba

Firma Němec Bronislav byla založena 5. 3. 1997. Za léta své působnosti prošla firma mnoha změnami. Strojový park se doplňoval o stroje, které byly potřeba ke zdárnému dokončení zakázek. Mezi naše hlavní činnosti patřila autodoprava a zemní práce.

Autodoprava Němec s.r.o.

Vyústěním byl vznik společnosti Autodoprava Němec s.r.o. 8. 12. 2000. Náplní společnosti byly zemní a terénní úpravy, přeprava sypkého a stavebního materiálu, mobilní drcení a třídění materiálu, doprava kontejnery, přeprava podvalníkem do 24t a větší, recyklace stavebních materiálů a odpadů. Autodoprava Němec Bronislav poskytuje své služby od široké veřejnosti až po národní firmy.

BRONEM®

Na začátku roku 2009 jsme začali vyrábět stroj na pokládku krajnic, který jsme dokončili v létě a hned v září jsme začali tento stroj plně využívat pod vlastní novou značkou BRONEM®.  V září 2009 jsme tedy rozšířili naši nabídku ještě o pokládku krajnic. Působnost naší firmy je po celé jižní Moravě, ale dle výše zakázky jsme schopni naše služby poskytnout v rámci celé České republiky. Typickými zákazníky BRONEM® jsou stavební firmy zabývající se výstavbou a opravou silnic a dálnic, popř. obce a města.